وبلاگ

آموزش های رایگان وبلاگ

آنالیز عددی

آنالیز عددی

آنالیز عددی

محاسبات عددی

آنالیز عددی یا محاسبات عددی یکی از واحد های درسی مقطع کارشناسی بسیاری از رشته های مهندسی است. این واحد درسی معمولا در ترم های دوم یا سوم توسط دانشجوبان انتخاب می گردد. در این واحد درسی معادلات دیفرانسیلی که به روش های تحلیلی قادر به حل آن نیستیم را به صورت عددی و با دقت بالا مورد تحلیل و بررسی قرار می دهد.

در مباحث آغازین این واحد درسی به انواع منابع خطا در محاسبات ریاضی پرداخته می شود. سپس متدهای حل معادلات و دستگاه معادلات خطی و غیرخطی ارائه می گردد و در مراحل بعدی، مباحث درون یابی، برون یابی و برازش را مورد بررسی قرار می گیرد.

دوره آموزشی درس آنالیز عددی

محاسبات و آنالیز عددی علم و هنر محاسبه و تحلیل می باشد. انالیز عددی (یا محاسبات عددی) به مطالعه‌  الگوریتم‌ هایی می پردازد، که تقریب های عددی  را برای مسائل متعدد ریاضی بکار می برند. محاسبات و آنالیز عددی با اعمال شیوه‌ های تقریبی محاسباتی به حل مسائلی از ریاضیات پیوسته می پردازد. ضمنا علمی که فرمول های تئوریک را به صورت الگوریتم های رایانه ای برای کامپیوترها آماده ساخته است، علم محاسبات عددی است.

در این دوره آموزشی که شامل بیش از ۲۰ جلسه تدریس نظری و کاربردی میباشد علاوه بر مروری بر آموخته های گذشته با در نظر گرفتن الگوی هدفمند و منظم در تدریس، نکات کلیدی برای حل تستها عنوان می شود.

مخاطبان دوره آموزشی درس آنالیز عددی

این دوره آموزشی با داشتن ایستگاه های حل تستهای پرکاربرد و تالیفی در کلیه مباحث به همراه حل تشریحی، بطور ویژه مناسب آن دسته از دانشپذیران میباشد که قصد شرکت در آزمون هایی نظیر آزمون کارشناسی ارشد، یا آزمون استخدامی را دارند و همچنین بطورکلی مناسب همه علاقه مندانی است که درصدد تسلط بالا و کسب سرعت عمل در حل مسائل آنالیز عددی (محاسبات عددی) هستند .

جهت دریافت پکیج کامل درس آنالیز عددی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

آموزش درس آنالیز عددی

تماس با ما

 

 

 

مدرس: خانم دکتر سمیه ملاحسنی

نظرات (1)

  1. موسسه راهبرد
    میترا باکری

    سلام. درس آنالیز عددی کاملا واضح و دقیق تدریس شد. خانم دکتر ملاحسنی سعی کردن تمام جزئیات رو بگن. ممنونم خانم دکتر ولی بعضی از قسمت های تدریس شده خیلی طولانی بودن و البته خیلی وقت گیر. با توجه به اینکه اکثریت فراگیران مشغله هایی غیر از درس هم دارن خوندن این قسمت ها کلی از وقتشون رو میگیره. هر چند تلاش شما برای اینکه تمام مطالب با اثبات گفته بشه برای ما خیلی ارزشمند هست. خدا قوت خانم دکتر

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید