دکتر پرهام نظم‌ده

دکتر پرهام نظم‌ده

آقای نظم‌ده دانشجوی مقطع دکتری تخصصی مهندسی محیط زیست دانشگاه خوارزمی هستند. رشته تخصصی ایشون از شاخه‌های رشته مهندسی عمران هستش که جایگاه ممتازی در مسائل امروز پروژه های عمرانی در کشور داره. فعالیت ایشون به عنوان بازرس و مدیر فنی در یک شرکت سرمایه‌گذاری مشترک (Joint Venture) بین ایران، روسیه وآلمان و همچنین تلاشهای ایشون در سایت‌های پتروشیمی و پالایشگاهی پارس جنوبی(عسلویه)، بندر ماهشهر، آبادان و تبریز گوشه‌ای از خدمات دکتر نظم‌ده در سالهای گذشته هست. همچنین ایشون طراح و پیمانکار پروژه‌های بازسازی عمرانی و تجاری مختلفی هم بوده‌اند. کسب مقام اول استانی مسابقات ملی مهارت کشور در سال ۸۸ و مقام فهرمانی و نائب فهرمانی در چندین دوره مسابقات ملی بتن کشور که در دانشگاه‌ها و سازمان‌های مختلفی بین سال‌های ۹۱ تا ۹۶ برگزار شده و رتبه بازرس ارشد جوش (level 2) از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور بخشی از افتخارات ایشون هست.

در موضوع زبان انگلیسی، آقای نظم‌ده بخاطر استعداد ویژه و علاقه‌ای که به تدریس زبان داشتند از همون اوایل بصورت تخصصی ورود کردند و سالها تجربه موفق تدریس زبان انگلیسی در مدراس مختلف، دانشگاه‌ آزاد، دانشگاه‌ پیام نور و بسیاری از موسسات آموزشی دیگه داشتند که در همین راستا موسسه آموزشی و پژوهشی راهبرد هم افتخار همکاری با ایشون رو بدست آورد. آقای دکتر نظم‌ده پکیجهای فشرده و غیرفشرده زبان انگلیسی رو با مهارت خاص خودشون در موسسه ما برگزار می‌کنند و برنامه مخصوصی هم برای دانشپذیرانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس (IELTS) دارند، در نظرگرفتند.

علاقه‌مندی‌های استاد پرهام نظم‌ده، شامل بازی‌های کامپیوتری، موزیک راک و متال، مطالعه کتاب‌های علمی به خصوص در حوزه روانشناسی فردی و اجتماعی ، فلسفه و نجوم و همچنین کمپینگ و آفرود هستند.